Francouzsky s Irénou. Telefonujeme francouzsky. Záznamník telefonního operátora. B

Bonjour à tous!

Služby čím dál víc ovládá Umělá inteligence a ne vždy je snadné se s ní domluvit. Abych vám aspoň trochu pomohla, nabízím vám přepis a překlad záznamu komunikace jistého telefonního operátora. Pro naše účely mu říkejme XX.

Courage! Une très belle journée, Iréna 🙂

 

Bonjour sur Infos XX.  Info XX vám přeje dobrý den.

Pour les nouveautés, tapez 0 (zéro). Pro informace o novinkách stiskněte 0.

Le paiement des factures par carte bancaire, tapez 1 (un). Pro úhradu faktur platební kartou stiskněte 1.

Les messages et le chat, tapez 2 (deux). Pro vzkazy a chatování stiskněte 2.

Les informations et les loisirs, tapez 3 (trois). Pro informace a zábavu, stiskněte 3.

Pour les informations sur les offres et les services internationaux, tapez 4 (quatre). Pro informace o nabídce služeb v zahraničí stiskněte 4.

Pour tout savoir sur les 4G, tapez 5 (cinq). Pro veškeré informace o 4G stiskněte 5.

Bienvenue sur le service XX gestion personnelle. Vítejte v zákaznickém servisu XX.

Si vous appelez depuis un mobil XX cet appel sera gratuit. Z mobilních telefonů XX je volání zdarma.

Merci de saisir le numéro d’appel de votre ligne XX. Zadejte vaše telefonní číslo XX.

Je suis désolé, je n’ai pas compris votre choix. Je mi líto, nepochopil jsem vaše zadání.

Pour réécouter, tapez 0. Pro nový poslech stiskněte 0.

Bienvenue sur le service de paiement par carte bancaire. Vítejte v zákaznickém servisu pro platby kartou.

Les cartes de paiement acceptées pour régler votre facture sont:  Visa, Mastercard et American Express. Fakturu můžete uhradit těmito typy karet …

Si votre ligne est suspendue, la remise en service s’effectuera dans un délai de 24 (vingt-quatre) heures. V případě odpojení vám bude linka znovu obnovena do 24h.

Si votre ligne est en limitation d’appel, la levée s’effectuera dans un délai de 2 (deux) heures. V případě limitovaného volání vám bude limit navýšen do 2h.

Veuillez saisir votre code personnel ou tapez dièse pour en savoir plus sur le code personnel. Zadejte prosím váš osobní kód anebo pro jeho získání stiskněte křížek.

Je suis désolé mais vous n’avez rien saisi, ce code est nécessaire pour accéder à la gestion de votre abonnement à partir votre mobil du portail WAP et du Web. Je mi líto, ale nebyl zadaný kód. Bez tohoto kódu vám z vašeho mobilu přístup do správy předplatného na WAB a na internetu nebude povolen.

Je suis désolé, je n’ai toujours pas compris votre saisie. Votre mobile n’est peut-être pas équipé de la fonction DTMF de reconnaissance des touches. Si vous ne savez pas comment l’activer ou si vous avez oublié votre code, merci de rappeler le 900 et de demander l’accès à un conseiller de clientèle en tapant la touche 0 (zéro). Je mi líto, ale stále jsem nepochopil vaše zadání. Váš mobil zřejmě není vybaven fukcí DTMF, která generuje tóny. Pokud se chcete dozvědět, jak ji aktivovat nebo jste zapomněli kód, volejte 900, stiskněte 0  a zažádejte o přístup u vašeho poradce.

Je suis désolé, mais ce code est incorrect. Attention si vous 3 (trois) fois votre code personnel sera bloqué. Je mi líto, ale zadaný kód je neplatný. Upozorňuji vás, že pokud zadáte 3x chybný kód, bude vám zablokován.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Francouzsko-česká slovíčka a fráze, Francouzština pro úroveň B, Jak se naučit francouzsky, Profesní francouzština. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

(Spamcheck Enabled)