O Ireně

SONY DSCJmenuji se Irena Czuchová. Jsem koučem, mentorem a motivátorem v oblasti výuky francouzského jazyka pro Čechy a Slováky.

Těší mě uzdravovat vaši francouzštinu; pomáhat vám k tomu, abyste se vyjadřovali jako dospělí vzdělaní lidé na úrovni, odstraňovat bloky, které vám brání v této řeči aktivně komunikovat, napravovat nesprávné návyky a představy, které jste si během svého studia osvojili.

Ráda vás provádím systémem jazyka a odhaluji vám jeho mechanismus, abyste dovedli nejen mluvit, psát a reagovat, také v něm cítit, uvažovat, prožívat a sami se pak podílet  na jeho vývoji.

Líbí se mi vést naprosté začátečníky. Sledovat, jak jste si čím dál jistější a samostatnější ve frankofonním prostředí, jak každou lekcí roste vaše odvaha a chuť nabyté dovednosti uplatňovat a pouštět se do světa na zkušenou.

Mám velkou radost, když se mohu stát součástí vašeho putování. Když vám mohu pomoct posunout se ke splnění vašeho pracovního i osobního snu o kus… o kousek blíž.

Baví mě pomáhat růst vám, kteří hledáte jak, kudy a proč. Nalézt cestu, která -i když nyní setsakramentsky zasypaná- tu stále je a vede k cíli.

Jsem šťastná jako blecha, když se vám vede. A lámu si hlavu, když se z kruhu ne a ne vymotat.

Skype je pouhým prostředkem, ne metodou. Umožňuje, abychom se setkali kdykoli a kdekoli. Naprosto tak koresponduje s mou představou o novém světě, který nemá limity, je bez předsudků, přežitých stereotypů a klišé.

Teď již téměř třicetileté zkušenosti z českého a francouzského školství, ale hlavně neustále rostoucí zájem z vaší strany o mé služby mi ukazují, že se mi podařilo vyplnit bílé políčko v systému.

Zkrátka jsem tam, kde chci být, dělám to, čemu věřím, jak nejlíp umím, s lidmi, kterých si vážím a s nimiž je nám dobře.

Prý se tomu říká štěstí.

Ať jsme tedy šťastní !

Irena