Francouzsky s Irénou. Pár tipů na vánoční přání ve francouzštině. F-Cz.

Bonjour à tous! 🙂

Rádi byste poslali svým francouzským známým a blízkým vánoční přání, ale nejste si jisti, jak je napsat?  Joyeux Noël nebo Bonnes fêtes de fin d’années vám připadají banální a odbytá?  V tom případě tu pro vás mám malou inspiraci.

Je souhaite que vos vœux apportent du bonheur à vos proches. 🙂 Iréna

Klasická francouzská vánoční přání

  • En ces fêtes de fin d’année, je vous souhaite de tout cœur,  que vos vœux deviennent réalité. K vánočním a novoročním svátkům vám přeji z celého srdce, aby se vaše přání stala skutečností.
  • Tous mes vœux de bonheur, de santé et de prospérité ! Joyeux Noël ! Přeji vám všechno nejlepší, štěstí, zdraví a prosperitu. Veselé Vánoce!

Francouzské vánoční přání od kamarádky 

Notre amitié est précieuse, mes vœux de bonheur te sont dédiés, à toi qui me rends si heureuse. Joyeuses Fêtes ! Naše přátelství je vzácné a já jsem s tebou moc šťastná. Přeji ti hodně štěstí. Veselé svátky!

Francouzské vánoční přání kamarádovi

  • Du bonheur en cascade, de l’amour en pagaille, et par-dessus-tout, des cadeaux par milliers ! Moře štěstí, hromadu lásky a navrch ještě kupu dárků!

Francouzské vánoční přání od rodiny

  • Notre famille, au complet réunie, pour vous/t‘ envoyer nos vœux les plus chaleureux ! Naše celá rodina ti/vám posílá co nejsrdečnější přání.
Příspěvek byl publikován v rubrice Francouzsko-česká slovíčka a fráze, Jak se naučit francouzsky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 Responses to Francouzsky s Irénou. Pár tipů na vánoční přání ve francouzštině. F-Cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

(Spamcheck Enabled)